SIA Cleanland PHS | Par mums
93
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-93,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Par mums

Par mums

SIA “Cleanland PHS” ir profesionāls uzkopšanas serviss, kas darbojas jau kopš 2009. gada un sniedz uzkopšanas pakalpojumus visa veida nekustamajos īpašumos un teritorijās, sniedzot saviem klientiem tīrību un sakoptu vidi. Šo gadu laikā esam pilnveidojuši mūsu pakalpojumu klāstu un esam gatavi sniegt Jums augstas kvalitātes pakalpojumus.
SIA “Cleanland PHS” klientu vidū ir tādi klienti kā “Rīgas Tehniskā universitāte”, SIA “Favorit WEST”, SIA “ARBO Windows”, Ventspils pilsētas dome, SIA “Hydraulic Bauteile Baltic” kā arī daudzi citi, kas apliecinās SIA “Cleanland PHS” pieredzi un sniegto pakalpojumu kvalitāti.
Strādāt tīrā un sakoptā vidē ir daudz produktīvāk! Tā pat kā patīkamāk pēc garas darbadienas atpūsties tīrā, sakārtotā mājā!

SIA “Cleanland PHS” darbinieki regulāri piedalās tīrīšanas līdzekļu ražotāju rīkotajās apmācībās un papildina savas zināšanas par jaunākajiem pieejamajiem tīrīšanas līdzekļiem un tīrīšanas paņēmieniem!

Uzņēmumam ir Civiltiesiskā apdrošināšana- tas nozīmē, ka pat neparedzētas situācijās Jūsu īpašums ir pasargāts.

Kopš 2017. gada esam Latvijas Rūpniecības un Tirdzniecības kameras biedrs

Rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
„Cleanland PHS”
Vienotais reģ. Nr. 41203034369
Jur. adrese: R.Blaumaņa iela 19,Ventspils, LV-3602
AS „SWEDBANK”,
SWIFT kods: HABALV22
Konts: LV83HABA0551024185667

Pakalpojumi

Telpu regulārā uzkopšana

Telpu ģenerālā uzkopšana

Grīdu vaskošana

Mīksto mēbeļu/ paklāju ķīmiskā tīrīšana

Auto salona ķīmiskā tīrīšana

Logu mazgāšana

Citi pakalpojumi-

Kontakti

Mob. tel.:
+371 29595009
;

E-pasts:
info@cleanland.lv

R. Blaumaņa 19, Ventspils, LV – 3602
Stradiņa 29, Ventspils

2017 © SIA Cleanland | Interneta reklāma Starflix.lv